Biohuumuse kontsentraat mahekasvatuseks Ussimo 500ml

4.39 €

8.78 €/L

Soovikorv

Saadavus kauplustes

 • E-pood 21 tk
 • Laagri 9 tk
 • Tähesaju 14 tk

Tarne alates: 1-7 tööpäeva

Loe edasi

Vihmaussikompostist vedelväetise kontsentraat mahekasvatuseks. See on looduslik taime kasvustimulaator, mis on valmistatud biohuumusest e vermikompostist e vihmaussisõnnikust. Biohuumus on uudne, ökoloogiliselt puhas, kompleksne, tasakaalustatud ja kõrge efektiivsusega huumuse koostisse kuuluv täisorgaaniline väetis kõigi taimeliikide jaoks. Seda toodetakse sõnnikuusside abil orgaanilist ainet ümber töödeldes. Biohuumusest valmistatud vedel kontsentraat on tasakaalustatud toiteainete kogumik, mis on ökoloogiliselt puhas ja naturaalne. Sisaldab vihmaussi sõnnikus olevaid humiinaineid, fulfo- ja aminohappeid, vitamiine, looduslikke fütohormoone, mulla mikroorganismide eoseid, mikro- ja makroelemente. Väga hea abimees õue- ja toataimede väetamiseks. On taimedele kergesti omastatav. Kasutamine: Eelnevalt loksutada. Lahjendada veega 1:100, kasta või pritsida korra nädalas. Keemiline koostis: N 0,53 P 0,24 K 0,95 pH 7,95 Kasutamise eelised: Väga hea vahend aedviljade ja viljapuude väetamiseks. Sobib ideaalselt toataimede turgutamiseks. Aitab suurendada lillede ja muru elujõudu. Suurepärane toode seemnete eeltöötluseks või -leotuseks. Tagab väiksemate kulutustega tervisliku ja ökoloogiliselt puhta toidu, sest: *On taimedele kergesti omastatav, kiirendab idanemist ja kasvu – suurem saak rutem kätte. *Soodustab taimede kiiret juurdumist *Tõstab suhkrute, valkude ja vitamiinide sisaldust aed- ja puuviljades *Tõstab taimede haiguskindlust, saagi kvaliteeti ja maitseomadusi. *Vähendab taimedes nitraatide ja nitritite ning muude kahjulike ühendite sisaldust. *Koheselt kasutatav, loob soodsa keskkonna kasulikele mulla mikroorganismidele. *Parandab püsivalt mulla struktuuri ja mõjutab mulla viljakust kuni 5 aastat peale väetamist. *5-10 korda väiksem kulunorm võrreldes sõnniku või tavakompostiga *100% looduslik, ideaalselt sobilik kasutamiseks mahekasvatuses ning tehiskeskkondades.

Kasulik info

Kasutamine: *Võib taimedele anda aastaringselt, parim mõju aktiivsel kasvuperioodil. *Juurte kaudu väetamisel on soovitav teha kastmislahus 1:100, kastmistihedus kord nädalas *Taime lehe ja varre kaudu väetamisel on soovitav teha kastmislahus 1:100, kastmistihedus 2-3 korda kuus *Seemnete eeltöötlus. Tavapõllumajanduses on au sees seemnete eeltöötlus puhtimise teel. See kaitseb seemneid ning tagab optimaalse tärkamise. Samuti on see parim viis ennetamaks haigustest ja kahjuritest tulenevaid kahjustusi taimede kasvu nii kriitilisel perioodil – tärkamisel. Ka on seemnete puhtimine soodsam kasvuaegsest tõrjest. Seemnete eeltöötlemine puhtimise näol on ka maheviljeluses kasutusel ja peamiselt selleks, et soodustada taimede kiiret ning ühtlast tärkamist ja aidata taimel kasvatada tugeva juure ning ohtralt narmasjuuri. Biohuumuse vedel kontsentraat on ideaalne vahend teostama seemnete eeltöötlust või -leotust. Hobiaednikel on puhtimise asemel lihtsam teostada eelleotust, sest kogused on väiksemad. Tänu eeltöötlusele saab seeme juba enne mulda pistmist kasvamiseks tugeva eelise ja omab korralikku kaitset külma ning haiguste vastu. Seemnete eeltöötlemisel või -leotamisel enne külvamist on soovitav teha segu 1:50. *Seemnete eeltöötlemise aeg enne mulda pistmist: *Kartul ja sibul – leotada kuni üks tund *Seemned 2 – 24 tundi *Kui soovite järgmisel aastal paremat puuvilja saaki, pritsige sellel aastal oma viljapuude õisi biohuumuse lahusega vahekorras 1:100 *Üledoseerimise ohtu ei ole, kuid taimedele parima kasvukeskkonna loomiseks on mõistlik jälgida soovituslikke koguseid. *Kontsentraat on ohutu keskkonnale, loomadele ja mesilastele. Ei riku põhjavett. *Hoida lastele kättesaamatus kohas ja otsese päikese eest. *Silma sattumisel loputada rohke veega *Toode ei aegu, kuid soovitav on kasutada 2 aasta jooksul.

Päritolumaa Eesti
Bränd Ussimo
Väetise tüüp Köögiviljadele, Maasikatele, Maitsetaimedele, Õitsvatele toataimedele, Rohelistele toataimedele, Üldväetised, Viljapuudele ja marjapõõsastele

Lisainfo

Pakendi kaal 0.5 kg
Pakendi laius 6.6 cm
Pakendi kõrgus 20.5 cm
SKU KO174855
EAN 4742022540015

Kohaletoimetamise võimalused

Omniva pakiautomaat alates 3.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Smartpost pakiautomaat alates 3.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Omniva kuller alates 5.99 €

Saadetakse 2-7 päeva jooksul

Kulleri tööaeg E-R 8-20 L 10-16 kuni 49,99 kg. Lisainfot leiad transpordiviisid

OSC Kuller- suured kaubad alates 23.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

OSC kulleri tööaeg E-R 9-17 alates 50kg. Lisainfot leiad transpordiviisid

Tulen ise järele Lasnamäele Tähesaju Hortes Tasuta!

Saadetakse 2-4 päeva jooksul

Palun jää ootama e-kirja, et kaup on komplekteeritud!
E-N tellitud - kaup kätte ülejärgmisel päeval alates kella 17.
R-P tellitud - kaup kätte T alates kella 17.
Lisainfot leiad transpordiviisid

Tulen ise järele Laagri Hortes Tasuta!

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Ainult elupuude kättetoimetamine. Lisainfot leiad elupuude kättesaamine

Saadame kinnituse e-mailiga! Tasuta!

Saadetakse 0 päeva jooksul

Vaata nõuandeid

 • Video:

  Video: "Rododendronite kasvatamine ja hooldus" - Urmas Roht

 • Video: Kuidas rooside kahjurid ära tunda ja neist vabaneda?

  Video: Kuidas rooside kahjurid ära tunda ja neist vabaneda?

 • Roos - tõeline aia kuninganna!

  Roos - tõeline aia kuninganna!

 • Video: Teod. Meie aedade vaenlased. Kuidas neist vabaneda?

  Video: Teod. Meie aedade vaenlased. Kuidas neist vabaneda?

Populaarsemad tooted

Kergkruus 10-20 mm Matogard 5l

Kergkruus 10-20 mm Matogard 5l

4.90 €

Lisa soovikorvi
Turbaplokk Kekkilä 1tk

Turbaplokk Kekkilä 1tk

3.50 €

Lisa soovikorvi
Okaspuu- ja Rododendronimuld Kekkilä 40l

Okaspuu- ja Rododendronimuld Kekkilä 40l

8.50 €

Lisa soovikorvi
Sibullillede istutusväetis 1 kg Baltic Agro

Sibullillede istutusväetis 1 kg Baltic Agro

5.99 €

Lisa soovikorvi
Bio Külvimuld 10l Matogard

Bio Külvimuld 10l Matogard

3.99 €

Lisa soovikorvi
Tagasi üles