Oleme avatud *23.06 10-15 *24.06 suletud E-R kell 10-20 L-P 10-19

Oleme avatud *23.06 10-15 *24.06 suletud E-R kell 10-20 L-P 10-19
Asukoht ja kontakt

Kes me oleme?

Hortes aianduskeskus Laagris ja Tähesajus

Hortes on aiandus- ja kodukeskus, kus paneme rõhku eelkõige rikkalikule kaubavalikule ning inspiratsiooni pakkuvale ostukeskkonnale.

Hortese maailm on mitmekesine. Selle abil võib igaüks rajada mitte ainult kauni aia, vaid endale ka ainuomase kodu ning neid igal ajahetkel soovitud suunas täiendada.

Lisaks asub Horteses Eesti suurim lemmikloomaosakond, kuhu oled oodatud ostlema koos oma neljajalgse lemmikuga. Kui aga on puudus kingiideedest, siis meil on pakkuda erinevateks sündmusteks nii mõndagi.

Meie kogenud teenindajad aitavad valida ning annavad nõu, et leiaksid oma aia, kodu ja lemmiklooma jaoks just õiged tooted.

Meie külastajaid ootavad alati positiivsed üllatused. Tule siia koos perega aega veetma – saad kaasa palju ideid ja hea tuju.

Mitmekülgne aianduspood

Hortes aianduskeskus ja toataimed

Hortese üks suurim tugevus on lai valik taimi. Me usume, et aed on koht, kus inimene saab tunda end osana millestki suuremast. See on midagi enamat, kui vaid koht istutamiseks ja rohimiseks.

Aed on koht, mis pakub hooaeg hooaja järel elamusi aednikule, kui ka tema lähedastele.

Aastaringselt leiab meie keskusest esindusliku valiku kvaliteetseid õitsvaid ja lehtdekoratiivseid toataimi. Olenevalt hooajast pakume noortaimi, püsikuid ja istikuid, samuti hekitaimi, laialdast suvelillede galeriid. Meie kogenud tootejuhid tagavad, et valik oleks mitmekülgne ja pakuks alati uusi ideid.

Hortesest leiad kõike, mis on vajalik ilu- või tarbeaia rajamiseks ja selle eest hoolitsemiseks, istutusmullast aiatarvikuteni. Lisaks leiad meilt ulatusliku valiku aiasisustuskaupu ja grillitarvikuid, et aias aja veetmine koos sõprade ja perega oleks veelgi mõnusam.

Meie valikust leiab igaüks endale meelepäraseid tooteid linna- ja maakoju, nii tuppa kui õue, aga ka rõdule, terrassile ja kasvuhoonesse. Hortesesse on oodatud kõik – nii nõudlikud aiandushuvilised kui ka need, kes alles proovivad näppe mulda pista.

Kodu, kallis kodu

Hortesest leiab iga kodusisustaja nii praktilisi kui ka silmailu pakkuvaid tooteid. Meie tootevalik muutub vastavalt hooajale ja pidevalt on midagi põnevat teoksil.

Meie valikust leiad näiteks mööblit, patju, kodutekstiili, vaase ja ümbrispotte, küünlaid ja küünlajalgu, nõusid, köögitarvikuid ning erinevaid dekoratsioone, sealhulgas kunsttaimi. Hortese riiulitelt leiad ka ihu ja hinge paitavaid kehahoodus- ning saunatooteid.

Üheks oluliseks traditsiooniks on igal aastal novembris avatav muinasjutuline jõulumaa.

Ootame Sind kogu perega, et muuta koos Eestimaa kodud kaunimaks!

Sinu lemmikule

Horteses on Eesti suurim lemmikloomaosakond. Hortes pakub laias valikus erinevaid lemmikloomatoite, maiuseid, vajalikke hooldus- ja koolitusvahendeid, mõnusaid pesasid, puure, moodsaid kandekotte, söögikausse, riideid, allapanu ning aksessuaare.

Kõige toredam aga on see, et Hortese lemmikloomaosakonda on oodatud koos omanikega ka nende karvased neljajalgsed sõbrad.