Aianduskeskus Hortes on nüüd laupäeviti avatud 10–19 Laagris ja Tähesajus!

Oleme avatud E–R 10–20, L 10–19 P 10–18
Asukoht ja kontakt

Hortes kliendiklubi

AS Hortes kliendiprogrammi tingimused

  • Hortese kliendiprogramm on Hortes AS-i kliendiklubi programm, mis annab Hortese kliendiklubi liikmele erinevaid soodustusi ja eripakkumisi.
  • Kliendiklubiga liitudes aktsepteerib klubi liige Hortese kliendiprogrammi tingimusi, mille raames kliendile pakutavad soodustused ja eripakkumised muutuvad aeg-ajalt. Kõik muudatused avaldatakse Hortese veebilehel hortes.ee
  • Hortes AS jätab endale õiguse auhindu ja pakkumisi asendada ettenägematutest asjaoludest tingitud põhjustel.
  • Kliendiprogrammiga saab klient liituda Hortese aianduskeskustes.
  • Kliendiprogrammiga liitumine on tasuta ning kliendiprogrammi kestvus on tähtajatu.
  • Kliendikaardina kehtib ID-kaart.
  • Kliendiprogrammiga liituja peab olema vähemalt 18-aastane.
  • Hortese kliendiklubiga liitumiseks on vajalik esitada taotlus, millega kliendiprogrammi kasutaja kinnitab, et on tutvunud ja nõustunud kliendiprogrammi tingimustega ning nõustub oma isikuandmete töötlemisega kliendiprogrammi raames.
  • Kliendiprogrammiga liitudes annab klient nõusoleku suhtluseks posti, tekstisõnumi, telefoni või e-posti teel eesmärgiga jagada kliendiga kliendiprogrammiga seonduvat informatsiooni.

Isikuandmete töötlemine

Liitudes kliendiprogrammiga annab liituja Hortes AS-ile nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks järgnevalt toodud tingimustel. Isikuandmete töötlemine on vajalik kliendiprogrammi ja www.hortes.ee e-poe teenuste toimimiseks, ilma selleta ei ole ettevõtte poolt pakutavate teenuste kasutamine võimalik.

Isikuandmeid töödeldakse vastavalt Eestis kehtivatele seadustele lepingu täitmise ja kliendikontode haldamise eesmärgil, Kliendiprogrammi liikmetele suunatud toodete ja teenuste pakkumiseks, küsitluste korraldamiseks ning loosimiste läbiviimiseks. Hortese Kliendiprogrammi tingimused on kättesaadavad Hortese veebilehel hortes.ee ning Hortese infolauas.

Kliendiprogrammi liikmel on õigus otseturunduse nõusolekuid muuta ja tagasi võtta Hortese infolauas või läbi Hortese veebilehe www.hortes.ee.

Lisaks on Hortese Kliendiprogrammi kasutajal õigus võtta tagasi enda isikuandmete töötlemise nõusolek Kliendiprogrammi raames, kuid sellisel juhul ei saa Hortes AS võimaldada kliendile Kliendiprogrammi kasutamist ning kliendi Kliendiprogrammi konto suletakse ja kõik Kliendiprogrammi õigused lõpetatakse. Nõusoleku saab tagasi võtta pöördudes Hortese infolauda või läbi veebilehe www.hortes.ee.

Kliendiklubi programmi eest ja isikuandmete vastutav töötleja on Hortes AS, registrikood nr: 11081332, aadress: Seljaku 4b, 76401 Laagri, telefon +372 679 9333, e-post: info@hortes.ee