Hortese aianduskeskused on avatud E-R 10-20, L-P 10-18. 8. MÄRTSIL AVAME KELL 7.30

Oleme avatud E–R 10–20, L–P 10–18
Asukoht ja kontakt

Ettevõtte kontaktid

Juriidilised andmed

Hortes AS
Seljaku 4b, Laagri, 76401 Harjumaa

Registrikood: 11081332
KMKR number: EE100935486

Pank: Swedbank
IBAN: EE942200221026146358

Telefon: 679 9111
E-post: info@hortes.ee
www.hortes.ee


Ärikliendimüük

Tiina Vändre
Projektimüügi juht
Tel 520 7993
tiina.vandre@hortes.ee

Ostuosakond

Eevi Haav-Reemets
Õue- ja toataimede kategooria tootegrupijuht
eevi.reemets@hortes.ee

Kerlike Kask
Kodukaupade kategooria tootegrupijuht
kerlike.kask@hortes.ee

Ülle Zober
Aiakaupade kategooria tootegrupijuht
ulle.zober@hortes.ee

Krista Järv
Ostuassistent
krista.jarv@hortes.ee

Turundus

Riina Ruus
Turundusjuht
riina.ruus@hortes.ee

Kaupluste juhatajad

Hiie Nurme
Laagri aianduskeskuse juhataja
hiie.nurme@hortes.ee

Katrin Viggor
Tähesaju aianduskeskuse juhataja
katrin.viggor@hortes.ee

Administratsioon

Kadi Lilles
Juhatuse liige
kadi.lilles@hortes.ee

Hendrik Reimand
Finantsjuht
hendrik.reimand@hortes.ee

Urve Lihtmaa
Pearaamatupidaja
urve.lihtmaa@hortes.ee

E-pood

Gerli Naaris
E-poe haldur ja komplekteerija
epood@hortes.ee

Alice Sooaru
E-poe projektijuht
alice.sooaru@hortes.ee