Oleme avatud E-R kell 10-20 L-P 10-19

Oleme avatud E-R kell 10-20 L-P 10-19
Asukoht ja kontakt

Ettevõtte kontaktid

Juriidilised andmed

Hortes AS
Seljaku 4b, Laagri, 76401 Harjumaa

Registrikood: 11081332
KMKR number: EE100935486

Pank: Swedbank
IBAN: EE942200221026146358

Telefon: +372 606 8976
E-post: info@hortes.ee
www.hortes.ee


Projektimüük era- ja äriklientidele

Annabell Abrams
Ärimüügijuht
M +372 5657 5381
annabell.abrams@hortes.ee

Ostuosakond

Eevi Haav-Reemets
Toataimede kategooria tootegrupijuht
eevi.reemets@hortes.ee

Angelika Kuuse
Õuetaimede kategooria tootegrupijuht
Angelika.Kuuse@hortes.ee

Merilin Mikko
Aia- ja lemmikloomakaupade kategooria tootegrupijuht
merilin.mikko@hortes.ee

Oksana Varunov
Kodukaupade kategooria tootegrupijuht
oksana.varunov@hortes.ee

Kati Ütt
Ostuassistent
kati.ytt@hortes.ee

Turundus

Riina Ruus
Turundusjuht
riina.ruus@hortes.ee

Annika Õismaa
Turundusassistent
annika.oismaa@hortes.ee

Kaupluste juhatajad

Anu Pajumaa
Laagri aianduskeskuse juhataja
anu.pajumaa@hortes.ee

Katrin Viggor
Tähesaju aianduskeskuse juhataja
katrin.viggor@hortes.ee

Administratsioon

Kadri Ulla
Juhatuse liige
kadri.ulla@hortes.ee

Karol Koger
Finantsjuht
karol.koger@hortes.ee

Urve Lihtmaa
Pearaamatupidaja
urve.lihtmaa@hortes.ee

E-pood

Jaanika Jazvinski
E-poe haldur ja komplekteerija
epood@hortes.ee

Diana Hüvonen
E-poe sortimendi rikastaja
diana.hyvonen@hortes.ee

Alice Pärn
E-poe projektijuht
alice.parn@hortes.ee