HORTES ON AVATUD E-R kell 10-20 L-P 10-18 Telefon +372 606 8976

Oleme avatud E-R kell 10-20 L-P 10-18
Asukoht ja kontakt

Ettevõtte kontaktid

Juriidilised andmed

Hortes AS
Seljaku 4b, Laagri, 76401 Harjumaa

Registrikood: 11081332
KMKR number: EE100935486

Pank: Swedbank
IBAN: EE942200221026146358

Telefon: +372 606 8976
E-post: info@hortes.ee
www.hortes.ee


Ostuosakond

Eevi Haav-Reemets
Toataimede kategooria tootegrupijuht
eevi.reemets@hortes.ee

Angelika Kuuse
Õuetaimede kategooria tootegrupijuht
Angelika.Kuuse@hortes.ee

Kerlike Kask
Kodukaupade kategooria tootegrupijuht
kerlike.kask@hortes.ee

Ülle Zober
Aiakaupade kategooria tootegrupijuht
ulle.zober@hortes.ee

Krista Järv
Ostuassistent
krista.jarv@hortes.ee

Turundus

Riina Ruus
Turundusjuht
riina.ruus@hortes.ee

Hälys Laanemäe
Turundusassistent
halys.laanemae@hortes.ee

Kaupluste juhatajad

Tiina Hunt
Laagri aianduskeskuse juhataja
tiina.hunt@hortes.ee

Katrin Viggor
Tähesaju aianduskeskuse juhataja
katrin.viggor@hortes.ee

Administratsioon

Kadri Ulla
Juhatuse liige
kadri.ulla@hortes.ee

Karol Koger
Finantsjuht
karol.koger@hortes.ee

Urve Lihtmaa
Pearaamatupidaja
urve.lihtmaa@hortes.ee

E-pood

Gerli Naaris
E-poe haldur ja komplekteerija
epood@hortes.ee

Alice Pärn
E-poe projektijuht
alice.parn@hortes.ee