Video: SILMIIMESTAV JÕULUMAA!

Jõulud on imeline osa aastast, mil aeg justkui peatub. See toob kokku pered, sõbrad ja kallid lähedased, et üksteisega jõulurõõmu ja kauneid hetki jagada. Jõulud on pühad, mis tuletavad meelde olulisi väärtusi me elus: armastust, rõõmu, sõprust ja soojust.

Selleks, et Su hinge tõelise soojuse, armastuse ja rõõmuga täita, oleme need väärtused valinud oma selle aasta jõulukollektsioonide kandvateks teemadeks. Lase Hortese jõulumaagial end täita ja seda edasi jagada!

Armastusega” viib Sind maailma, mis on täidetud armastusega. Klassikalises, punase ja valge värviga täidetud jõuluteemas oleme rohkelt kasutanud südameid ning rõhutanud romantilist jõulunostalgiat. See kõnetab meid jõuludel alati ning tuletab meelde kui suur väärtus on südamest tulevatel isetehtud kingitustel. Armastuse sõnumit kannavad punane, kahvaturoosa, valge, hõbe, pronks, erinevad rohelised toonid ja kuldne.

"Talvine rõõm" inspireerib Sind eheda talvise helguse, lumesära ja kargusega. Selles talve võlumaailmas loovad lummust maagilised jääkristallid ning siin kohtud jääkarude ja rõõmu toovate rasvatihastega. Tooni annavad külluslik sinine, valge ja pronks, millega on ehitud nii jõulupuud kui kaunid dekoratsioonid.

Loodusega koos” on soe, loodusest inspireeritud kollektsioon, mis viib Sind metsa kohtuma erinevate sõpradega. Sealt vaatavad Sulle vastu kakud ja öökullid ning jõulukuuse juures ootavad ka kitsekesed, põdrad, rähnid, siilipoisid ja oravad. Kindlasti leiad meie võlumetsast ka põnevaid seeni! Südamesse toovad aga kõige suuremat rõõmu armsad vilditud Bambid. Värvidena domineerivad siin hele kuld, pronks, soe hall ning erinevad pruunid ja rohelised toonid.

"Maagiline aed" on kui muinasjutuline unenägu. Seda kollektsiooni saab iseloomustada sõnadega pehme, vahune, õrn. Siin on esindatud õrnad inglid ja haldjad, graatsilised baleriinid, suled ja helkivad kristallid. Kollektsiooni tõelised pilgupüüdjad on aga Mary Poppins ja lendavad vihmavarjud! Võluaeda sattumise meeleolu annavad edasi valged ja erinevad roosad toonid.

Rohke inspiratsiooni kõrval pakume Sulle oma võluaia või talverõõmu loomiseks kõik vajaliku: jõulupuudest ja –taimedest valguskettideni, maitsvat kõhtu ning praktilist tuppa või aeda. Meie jõulumaa ootab Sind silmiimestavale külaskäigule!  


Potijõulupuu hooldus - mida teha enne ja pärast jõule

Potis jõulupuu võib tähendada erinevaid okaspuid - väikestest Kalifornia ebaküpressidest eri suurus Loe edasi

Tuuli Mathisen inspireerib: pardi-confit ja jõulumaitseline punane kapsas.

Pardikoiva confit PrantsusmaaltPardikoiva confit on ajatu klassik Prantsuse köögist, mida Loe edasi

Tuuli Mathisen inspireerib: hõõgveinis hautatud jõulumaitselised pirnid.

Hõõgveinis pošeeritud pirnid on iga jõululaua staar ja samas ka perenaisele pidulaua planeerimisel Loe edasi

Jõulutaime kinkimine toob rõõmu

Jõulutäht, ratsuritäht ja jõulukaktus – need on vaid mõned taimedest, kes on jõuludega seotud ning Loe edasi