Mida tuleks jõulupuu tuppa toomisel silmas pidada?

Mida tuleks jõulupuu tuppa toomisel silmas pidada?

Kui jõulupuu on koju toodud siis vajab puu ülessulamiseks mõned tunnid ehk nn. üleminekuperioodi. Üles võiks ta sulada jahedas ruumis: garaažis, keldris, trepikojas, kuuris, kinnisel rõdul või terrassil, enne, kui tuuakse ta sooja tuppa. Järsk temperatuuri muutus võib põhjustada jõulupuuokaste pudenemise.

Kui jõulupuu osta varem, tuleks seda hoida väljas (näiteks rõdul, terrassil). Sellisel juhul säilib jõulupuu kaunina isegi kuni kolm nädalat. Enne jõulupuu asetamist kuusejalga, tuleks saagida tüve otsast vähemalt 2cm paksune ketas ja asetada jõulupuu sooja veega täidetud kuusejala anumasse. Puukoor peab kindlasti ulatuma vette.

Esimestel päevadel peale jõulupuu püstitamist joob jõulupuu vett eriti palju. Jälgige, et vesi kuusejala veeanumast otsa ei lõpeks. Juurde lisage toasooja vett. Veele võib lisada lõikelillede säilitamiseks mõeldud Agrecol toitelahust jõulukuusele. Toitelahus jõulukuuskedele on vedel toitelahus, mis pikendab jõulupuudel okaste küljes püsimist. Toode on ette nähtud lõigatud jõulupuu elujõulisuse suurendamiseks ja nende pikemaks säilitamiseks. See aitab jõulupuudel ja okaspuust tehtud dekoratsioonidel püsida kauem värske ja tervena. Vedel lahus hoiab vee kaua selge ja läbipaistvana.

Elektrikulu jõulutulede kasutamisel 2023

Jõuluootus on maagiline aeg: pimedas õhtus kumavad jõuluvalgustid ootavad pererahvast koju ja erine Loe edasi

Hortese jõulukataloog 2023

Tere tulemast jõulu-võlumaale, mille väravad on avatud ootusele, imedele ja helgele rõõmule. Nii La Loe edasi

Jõulutrend 2023 "Jõuluklassika teatrilaval"

Traditsiooniline jõulukollektsioon viib sind sel aastal justkui teatrilavale, kus igal elemendil on Loe edasi

Jõulutrend 2023 "Karge talvehommik"

Sinakas-valgetes toonides jõulukollektsioon toob esile karge talvehommiku ilu. Kujutle end jalutama Loe edasi