Tigude graanulid Detia 250g

5.95 €

Saadavus

  • E-pood 14 tk
  • Tähesaju 0 tk
  • Laagri 0 tk

Tigude graanulid Detia 250g

Tigude graanulid Detia on peibutusainet sisaldav vahend tigude ja nälkjate hävitamiseks teraviljadel, salatil, suvi- ja talirapsil, kartulil, marjapõõsastel, maisil, ilutaimedel, karjamaadel, murul ning seemneviljaliste viljapuude aedades. Parimaid tulemusi saavutatakse, kui toodet kasutatakse vaikse ja niiske ilmaga, kui tigude ja nälkjate elutegevus on kõige aktiivsem. Metaldehüüdi toimel teod ja nälkjad kaotavad kehavedelikku, kuivavad ja surevad. Kui tigude ja nälkjate poolne kahjustamine jätkub, tuleb preparaadi kasutamist korrata. Tigude graanulite toimeaine on metaldehüüd 50 g/kg. Toodet hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toidust, joogist ja loomasöödast! Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine keelatud. Preparaat anda üle ohtlike jäätmete käitlejale. Hoida kuivas, jahedas, hästi ventileeritud ja valguse eest kaitstud kohas, hermeetiliselt suletud originaalpakendis. Hoida temperatuuril vahemikus 0...+30 oC. Säilivusaeg on 2 aastat valmistamise kuupäevast.Vältimaks ohtu inimesele ja keskkonnale tuleb järgida kasutusjuhendi nõudeid. Vältida taara ja tõrjevahendi jääkide sattumist veekogudesse.

Suurus
Kaal 0.261 kg
Pikkus 3.5 cm
Laius 11 cm
Kõrgus 12 cm

Saadavus järgmistes kauplustes ja e-poes

  • E-pood 14 tk
  • Tähesaju 0 tk
  • Laagri 0 tk

Kohaletoimetamise võimalused

Smartpost pakiautomaat alates 3.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Jää ootama sõnumit oma telefonile. Paki saad kätte pakiautomaadist.
Kaubad toimetame kohale üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.
Taimed toome kohale ainult kulleriga, et hoida nende värskust ja ilu.

Tähesaju Hortes Tasuta!

Saadetakse 1-2 päeva jooksul

Esmaspäevast reedeni enne kella 12 tehtud tellimused saab kätte samal päeval alates kella 17. Reedel peale kella 12 tehtud tellimused saab kätte järgneval esmaspäeval alates kella 17.

Tähesaju Horteses toimub kauba väljastamine klienditeeninduse infoletist kaupluse lahtiolekuaegadel. Suured kaubad nagu näiteks elupuud, kõrged lehtpuud saab kätte laost. Ladu jääb autoga parklasse sõites vasakut kätt maja nurga taha.

Tellitud tooted saab kätte tellimuse numbri esitamisel.

Kaupu hoiame 14 päeva, taimedele palume järgi tulla 3 päeva jooksul.

Omniva kuller alates 6.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Kuller võtab sinuga otse telefoni teel ühendust. Seejärel saate kokku leppida sobiva aja paki vastuvõtmiseks. Palume võtta taimed vastu esimesel pakutud ajal.

Tooted toimetame kohale Üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.

Omniva pakiautomaat alates 3.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Jää ootama sõnumit oma telefonile. Paki saad kätte pakiautomaadist. Kaubad toimetame kohale üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.
Taimed toome kohale ainult kulleriga, et hoida nende värskust ja ilu.