Kergkruus Kekkilä 25l

9.20 €

Saadavus

  • E-pood 7 tk
  • Tähesaju 0 tk
  • Laagri 7 tk

Kergkruus Kekkilä 25l

Kekkilä Potikruus on heaks abiliseks taimede hooldamisel. Protikruusaga saad poti põhja saladrenaaži luua. Mõningate altkastmispottide puhul on see lausa vältimatu. Potikruusaga saab drenaaži teha ka rõdukastidesse. Suurtesse õuepottidesse tasub panna kõvasti Potikruusa. Siis on potte kergem liigutada.
Kekkilä Potikruus taimepottide ja kasvatuskastide drenaažiks. Tagab taimejuurtele õhurikkad kasvutingimused. Muudab suured potid kergemaks. Potikruus kujutab endast erimeetodil põletatud savigraanuleid, mis sobivad suurepäraselt pottide ja kastide drenaažiks. Korralik kiht Potikruusa tagab nii rohetaimede kui ka suvelillede juurtele õhurikkad kasvutingimused. Võite kasutada Potikruusa ka rõdukastide drenaažiks. Suurtesse õuepottidesse tasub panna kõvasti Potikruusa – nii on potte kergem teisaldada. Poti alumine osa täidetakse Potikruusa ja ülemine osa 30–40 cm paksuse mullakihiga. Laotage poti põhja 2–5 cm Kekkilä Potikruusa. Valage muld peale ja istutage taim potti. Potikruus moodustab potipõhja hea drenaaži. Osa altkastmispottide puhul on see lausa hädavajalik. Taimede istutamiseks kasutatakse neile sobivat mulda, näiteks Kekkilä Lillemulda või Suvelillemulda.

Bränd Kekkilä
Kaal 8.2
Pikkus 60
Laius 40
Kõrgus 7

Saadavus järgmistes kauplustes ja e-poes

  • E-pood 7 tk
  • Tähesaju 0 tk
  • Laagri 7 tk

Kohaletoimetamise võimalused

Smartpost pakiautomaat alates 3.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Jää ootama sõnumit oma telefonile. Paki saad kätte pakiautomaadist.
Kaubad toimetame kohale üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.
Taimed toome kohale ainult kulleriga, et hoida nende värskust ja ilu.

Tähesaju Hortes Tasuta!

Saadetakse 1-2 päeva jooksul

Esmaspäevast reedeni enne kella 12 tehtud tellimused saab kätte samal päeval alates kella 17. Reedel peale kella 12 tehtud tellimused saab kätte järgneval esmaspäeval alates kella 17.

Tähesaju Horteses toimub kauba väljastamine klienditeeninduse infoletist kaupluse lahtiolekuaegadel. Suured kaubad nagu näiteks elupuud, kõrged lehtpuud saab kätte laost. Ladu jääb autoga parklasse sõites vasakut kätt maja nurga taha.

Tellitud tooted saab kätte tellimuse numbri esitamisel.

Kaupu hoiame 14 päeva, taimedele palume järgi tulla 3 päeva jooksul.

Omniva kuller alates 6.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Kuller võtab sinuga otse telefoni teel ühendust. Seejärel saate kokku leppida sobiva aja paki vastuvõtmiseks. Palume võtta taimed vastu esimesel pakutud ajal.

Tooted toimetame kohale Üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.

Omniva pakiautomaat alates 3.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Jää ootama sõnumit oma telefonile. Paki saad kätte pakiautomaadist. Kaubad toimetame kohale üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.
Taimed toome kohale ainult kulleriga, et hoida nende värskust ja ilu.