Kekkilä Taimelamp alusega

125.00 €

Saadavus

  • E-pood 0 tk
  • Tähesaju 0 tk
  • Laagri 0 tk

Kekkilä Taimelamp alusega

Taimelambi abil võid hõlpsalt kasvatada tervislikku toidupoolist aastaringselt ja panna nii oma toataimed talvel õitsema. Valguse õige sagedus aitab taimedel saada kasvamiseks vajaminevat valgust ka siis, kui loomulikku valgust ei ole piisavalt. Kasvuhoonelambi all võid kasvatada näiteks ürte, võrseid ja salatiköögivilju. Kevadel saab selle abil ette kasvatada tugevad taimed .Taimedel on ju niimoodi igavene suvi! Taimede hooldamine on lihtne: reguleeritava varre abil saad panna lambi taimede lähedale. Ka kastmine on hõlbus, sest ülemäärane kastmisvesi koguneb alusele. Aluskandik kaitseb teisi pindu. Kandik on ka käepärane koht kodus vajaminevate pisitarvikute hoidmiseks. Kasvuhoonelamp on valmistatud valgeks värvitud terasest ja pöögist ning sobib hästi põhjamaise sisustusega, olles kodusisustuses üks omaette kaunis element. Kasvuhoonelambi on kujundanud Soome 2012. aasta noor disainer Linda Bergroth.

Saadavus järgmistes kauplustes ja e-poes

  • E-pood 0 tk
  • Tähesaju 0 tk
  • Laagri 0 tk

Kohaletoimetamise võimalused

Smartpost pakiautomaat alates 3.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Jää ootama sõnumit oma telefonile. Paki saad kätte pakiautomaadist.
Kaubad toimetame kohale üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.
Taimed toome kohale ainult kulleriga, et hoida nende värskust ja ilu.

Tähesaju Hortes Tasuta!

Saadetakse 1-2 päeva jooksul

Esmaspäevast reedeni enne kella 12 tehtud tellimused saab kätte samal päeval alates kella 17. Reedel peale kella 12 tehtud tellimused saab kätte järgneval esmaspäeval alates kella 17.

Tähesaju Horteses toimub kauba väljastamine klienditeeninduse infoletist kaupluse lahtiolekuaegadel. Suured kaubad nagu näiteks elupuud, kõrged lehtpuud saab kätte laost. Ladu jääb autoga parklasse sõites vasakut kätt maja nurga taha.

Tellitud tooted saab kätte tellimuse numbri esitamisel.

Kaupu hoiame 14 päeva, taimedele palume järgi tulla 3 päeva jooksul.

Omniva kuller alates 6.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Kuller võtab sinuga otse telefoni teel ühendust. Seejärel saate kokku leppida sobiva aja paki vastuvõtmiseks. Palume võtta taimed vastu esimesel pakutud ajal.

Tooted toimetame kohale Üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.

Omniva pakiautomaat alates 3.90 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Jää ootama sõnumit oma telefonile. Paki saad kätte pakiautomaadist. Kaubad toimetame kohale üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.
Taimed toome kohale ainult kulleriga, et hoida nende värskust ja ilu.