Bio pikaajaline aiaväetis Guano Compo 1kg

6.90 €

Saadavus

  • E-pood 0 tk
  • Tähesaju 0 tk
  • Laagri 0 tk

Bio pikaajaline aiaväetis Guano Compo 1kg

Bio pikaajaline aiaväetis Guano, millel on 100% looduslikud koostisosad! Bio pikaajaline aiaväetis Guano linnusõnnikuga on aed- ja köögiviljade (maasikad, marjapõõsad, tomatid, kurgid , kõrvitsad, porgandid, peedid, kartul), lille- ja maitsetaimede erivajadustega kooskõlas ning varustab taime toitainetega mitmeid nädalaid. Taimed on ühtlase kasvu, rikkaliku õitsemise, viljumise ja saagikusega. Viljad on suuremad, mahlased ja aromaatsed. Sisaldab 70% puhast Guano merelinnusõnnikut. Ainult looduslikud koostisosad, milletõttu sobib kasutamiseks ka mahepõllunduses. Guano on kvaliteetne, puhtalt orgaaniline looduslik väetis merelindude sõnnikust. Selle ainulaadne koostis koos kontsentreeritud väetisvõimsusega suurendab taimede elujõudu ja toetab ka lille- ja lehtede moodustumist. Annab taimedele kasvustardi puuviljade, köögiviljad ja ürtide rikkaliku ja maitsva saagi jaoks. Kõik komponendid komposteeruvad mullas, rikastades aed- ja köögiviljade maitse- ja lõhnaomadusi ning parandades mulla struktuuri.

Suurus

Saadavus järgmistes kauplustes ja e-poes

  • E-pood 0 tk
  • Tähesaju 0 tk
  • Laagri 0 tk

Kohaletoimetamise võimalused

Smartpost pakiautomaat alates 3.9 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Jää ootama sõnumit oma telefonile. Paki saad kätte pakiautomaadist.
Kaubad toimetame kohale üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.
Taimed toome kohale ainult kulleriga, et hoida nende värskust ja ilu.

Tähesaju Hortes Tasuta!

Saadetakse 1-2 päeva jooksul

Esmaspäevast reedeni enne kella 12 tehtud tellimused saab kätte samal päeval alates kella 17. Reedel peale kella 12 tehtud tellimused saab kätte järgneval esmaspäeval alates kella 17.

Tähesaju Horteses toimub kauba väljastamine klienditeeninduse infoletist kaupluse lahtiolekuaegadel. Suured kaubad nagu näiteks kuused, nulud saab kätte laost. Ladu jääb autoga parklasse sõites vasakut kätt maja nurga taha.

Tellitud tooted saab kätte tellimuse numbri esitamisel.

Kaupu hoiame 14 päeva, taimedele palume järgi tulla 3 päeva jooksul.

Omniva kuller alates 6.9 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Kuller võtab sinuga otse telefoni teel ühendust. Seejärel saate kokku leppida sobiva aja paki vastuvõtmiseks. Palume võtta taimed vastu esimesel pakutud ajal.

Tooted toimetame kohale Üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.

Omniva pakiautomaat alates 3.9 €

Saadetakse 1-7 päeva jooksul

Jää ootama sõnumit oma telefonile. Paki saad kätte pakiautomaadist. Kaubad toimetame kohale üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul.
Taimed toome kohale ainult kulleriga, et hoida nende värskust ja ilu.